Zaloguj się:Ważne informacje dotyczące GLS

Przesyłki paczkowe – odbiór i dostawa od poniedziałku do piątku.

 

Zmiana sortowania przesyłek GLS do Wielkiej Brytanii

Informacja z GLS:

Rozpoczęliśmy system innego sortowania na kierunki GB i IRL. HUB Strykow sortuje paczki na osobny kontener, ktory w DE jest tylko przepinany ( bez sortowania) i wysylany do GB.Zatem ostatni status bedzie OUT w PL a nastepny dopiero w GB.

Zasady odbióru

Przesyłka jest odbierana na następny dzień roboczy po opłaceniu zlecenia do 22:00 dnia poprzedzającego odbiór i otrzymaniu płatności do tej godziny przez Pack4you (przesyłki odbierane z innego kraju niż Polska, muszą być opłacone do 12:30, dzień roboczy poprzedzający odbiór). Kurier przywozi naklejkę na paczkę. Prosimy o pozostawienie pokwitowania odbioru paczki przez kuriera.

Odbiór i dostawa przesyłki od 9-16 firmy, osoby prywatne od 9-18, nie można wybrać godzin, lecz możliwe jest uzyskanie numeru telefonu do kuriera w dniu odbioru (wyłącznie w Polsce).

Klient zobowiązuje się, zapewnia i gwarantuje, że:

Przesyłka została właściwie opisana w dokumencie PN i, że adres Odbiorcy i Nadawcy został w nim dokładnie, czytelnie wypełniony, a paczki oklejone zostały właściwymi naklejkami adresowymi.

Informacje ogólne

Przesyłki paczkowe UPS, GLS i DPD brak możliwości wysyłki na paletach.

Prosimy o zapoznanie się z towarami wyłączonymi z przewozu, wymienionymi w regulaminie. Prosimy o wyjęcie niedozwolonych produktów z paczki. Nie zastosowanie się do naszych wskazówek, oznacza wysyłkę produktów wyłączonych z przewozu na własne ryzyko.

Cena dotyczy zadeklarowanej wagi i wymiarów. Prosimy o dokładne deklarowanie wymiarów przesyłki. Waga i wymiary są weryfikowane na magazynach przewoźników. W przypadku niezgodności zastrzegamy możliwość dopłaty, zgodnie z cennikiem, po otrzymaniu informacji od przewoźnika o niezgodności zadeklarowanych parametrów. Klient ma prawo do reklamacji, w tym celu należy przesłać dowód potwierdzający zadeklarowaną wagę i wymiary, który należy zachować.

Zamówienie przesyłki oznacza akceptację regulaminu oraz zasad wysyłania zleceń, cennika, zasad pakowania.

W przypadku importów w Szwecji, odbiory realizuje Schenker, który wysyła pocztą lub mailem etykiety. Paczka odbierana jest po potwierdzeniu przez Nadawcę, oklejenia paczki.

Jeśli firma kurierska udostępnia monitorowanie przesyłki w Internecie. Nadawca otrzymuje link do jej śledzenia, gdzie po numerze może ją monitorować, reagować na jej status.

Kurierzy nie mają obowiązku dzwonić do Nadawcy i Odbiorcy

Regulamin
Cennik usług dodatkowych
Zasady pakowania