Zaloguj się:Ważne informacje dotyczące DPD

Zasady odbioru

Dwie możliwości odbioru przesyłek DPD

 

Zlecenie wpisane są obsługiwane do 22:00 dnia poprzedzającego odbiór i otrzymaniu płatności do tej godziny przez Pack4you. Prosimy o pozostawienie pokwitowania odbioru paczki przez kuriera.Odbiór i dostawa przesyłki od 9-16 firmy, osoby prywatne od 9-18, nie można wybrać godzin, lecz możliwe jest uzyskanie numeru telefonu do kuriera w dniu odbioru (wyłącznie w Polsce).

Klient zobowiązuje się, zapewnia i gwarantuje, że:

Przesyłka została właściwie opisana w dokumencie PN i, że adres Odbiorcy i Nadawcy został w nim dokładnie, czytelnie wypełniony, a paczki oklejone zostały właściwymi naklejkami adresowymi.

Informacje ogólne

Kurier DPD, prosimy o pakowanie przesyłek wyłącznie w kartony za paczki niestandardowe obowiązują wysokie dopłaty. Wyłączone z przewozu palety i skrzynie. Prosimy o zapoznanie się z towarami wyłączonymi z przewozu, wymienionymi w regulaminie. Prosimy o wyjęcie niedozwolonych produktów z paczki. Wyłączone z przewozu przewóz silników i skrzyń biegu. Nie zastosowanie się do naszych wskazówek, oznacza wysyłkę produktów wyłączonych z przewozu na własne ryzyko.

Cena dotyczy zadeklarowanej wagi i wymiarów. Prosimy o dokładne deklarowanie wymiarów przesyłki. Waga i wymiary są weryfikowane na magazynach przewoźników. W przypadku niezgodności zastrzegamy możliwość dopłaty, zgodnie z cennikiem, po otrzymaniu informacji od przewoźnika o niezgodności zadeklarowanych parametrów. Klient ma prawo do reklamacji, w tym celu należy przesłać dowód potwierdzający zadeklarowaną wagę i wymiary, który należy zachować.

Zamówienie przesyłki oznacza akceptację regulaminu oraz zasad wysyłania zleceń, cennika, zasad pakowania.

Regulamin
Cennik usług dodatkowych
Zasady pakowania