Zaloguj się:

Blog

Dłużyca – paczka o kształcie wydłużonym, długie paczki, niestandardowe

     Paczki dłużyce charakteryzują się wydłużony kształtem. Wśród wymiarów przesyłki dominuje tutaj długość powyżej 300 cm do nawet 600 cm. W przekroju taka przesyłka ma niewielki przekrój w obwodzie, do na 20 x20 cm. Takiego rodzaju przesyłki mogą zawierać np, pręty stalowe, listwy kątowe aluminiowe, karnisze, konstrukcje, elementy rusztowania, drewno, parapety lub rolety.  Przesyłka dłużyca jest kłopotliwa w transporcie dla standardowych kurierów (maksymalnie do 270 cm długości u kuriera UPS) ze względu na długość auta kurierów nie są w stanie zmieścić takiej przesyłki oraz utrudniają automatyczny sortowanie.

     Transportem dłużycy , przesyłki długiej zajmuje się spredytor drobnicy paletowej np Rhenus lub Erontrans. Oferta jest dostępna za pośrednictwem Pack4you. Koszt takiej przesyłki jest od 147 zł brutto (300x20x20 cm). Przewoźnicy realizują transport dłużyc o niestandardowych wymiarach. Koszt przesyłki jest uzależniony od wymiarów / wagi oraz kodów pocztowych nadania i dostawy.

     Do wyceny przesyłki niestandardowej, dłużyc potrzebujemy tych danych, aby indywidualnie odesłać do przewoźnika w celu wyceny i możliwości realizacji.

 

Zapraszamy

Pack4you.pl

Certyfikaty

Obsługa transakcji

Newsletter

Wpisz swój email aby otrzymywać informacje na temat aktualnych promocji oraz nowej oferty.