Zaloguj się:

Blog

Przesyłki kurierskie z Włoch.

Przesyłki kurierskie z Włoch.

 

Włochy to lider w produkcji maszy i części maszyn do produkcji przemysłowej. Głównie specjalizują się w produkcji maszyn do przemysłu odzieżowego, obuwniczego, elektrotechnicznego oraz spożywczego. Ich konkurencycjna cena sprawia, że w wielu warsztatach i zakładach przemysłowach można odszukać maszyny produkcji włoskiej. Wielu naszych klientów posiada kontakty handlowe z producentami we Włoszech i często sprowadza części zamienne z Włoch na rynek polski.

 

Ale Włoch to przedewszystkim największy producent markowej odzieży, a także nietuzinkowych produktów rzemieślniczych. Osoby chcące posiadać niebanalne prcejoza, poszukujące wyrafinowanego prezentu lub elementu dekoracyjnego wnętrz napewno skieruje swoje zainteresowanie na kreatorów pochodzących z Włoch.

 

Oferta kurierska UPS posiada najszybszy transport kurierski przesyłek. Od przesyłki lotniczej w ciągu 24h do standardowej drogowej dostarczanej w ciągu 4 dni roboczych. Kurier UPS oferuje realizację w tym samy dniu roboczym (istnieją kody pocztowe z których planowanie jest do 10:00 lub na kolejny dzień roboczy). W dużych miastach np Rzym, Mediolan, Turyn, Neapol odbiory przesyłek można planować w godzinach popołudniowych w ten sam dzień nawet do 14:00. Obowiązuje wydruk etykiety przez nadawcę.

Obecnie bez obaw można prowadzić swobodne relacje handlowe z partnerami z Włoch. Nawet bariera językowa jeśli nadawca mówi tylko po włosku. Istnieje wiele komunikatorów internetowych, aplikacji które tłumaczą teksty pisane np maile.W ten sposób można szybko wynegocjować ze sprzedawcą transport przesyłki, np oklejenie etykiety, opakowanie przesyłki i jakie wymiary bedzie miała przesyłka.

Dla więkrzych zakupów / przesyłek – ponadgabarytowych można przesłać na palecie. W naszej ofercie Pack4you mamy dostęp do szybkiej usługi transpotrtowej firmą Raben lub SUUS. Przesyłka paletowe Raben realizowane w ciągu 4 dni roboczych. Na życzenie klienta możemy zrealizować transport przesyłki o niestandardowych wymiarch lub transport dedykowany.

W negocjacjach cenowych potrzebujemy kod pocztowy nadwcy i dostawy oraz wagę i wymiry przesyłki. Jeśli potrzeba wcześniejsza awizacja lub załadunek autem z windą nasi przewoźnicy to zrealizują na Państwa życzenie.

 

Zapraszam do zapytań cenowych i czas realizacji poprzez zapytania klikając na naszej stronie www. Zakładkę „Kontak“

 

 

 

--

Z pozdrowieniami

__________________Pack4you

www.pack4you.pl

tel. 607 339 032

Certyfikaty

Obsługa transakcji

Newsletter

Wpisz swój email aby otrzymywać informacje na temat aktualnych promocji oraz nowej oferty.