Zaloguj się:

Blog

Samolotem najpewniej – czyli o listach lotniczych słów kilka

Samolotem najpewniej – czyli o listach lotniczych słów kilka

Filie firmy, w której pracujesz, są na całym świecie? Rozwijasz firmę, korespondujesz z kontrahentami w wielu krajach? Usługi, które proponujesz i transakcje trafiają do klientów z rożnych krajów? W wielu branżach i sytuacjach, mimo korespondencji mailowych, czasami potrzeba przesłać list szybko, tradycyjnym sposobem? Wtedy warto skorzystać z opcji, jaką są listy lotnicze!

Najbezpieczniej samolotem

Wszyscy wiedzą, ale zawsze warto powtórzyć, że listy lotnicze to jeden z najbezpieczniejszych i najszybszych sposobów przewozu informacji i towarów. Jeśli zależy Ci na szybkiej dostawie przesyłki czy listu, transport drogą lotniczą jest najlepszym wyborem. Nasze usługi realizujemy w zasięgu globalnym, ściśle według określonych norm,  przepisów i specyfikacji zleceniodawcy. Listy lotnicze dostarczamy za pośrednictwem sprawdzonych przewoźników, takich jak DHL oraz UPS. Sprawdź szeroki zakres usług przesyłek oraz listów lotniczych oferowany przez nas i zostań z nami już na długo! Dzięki naszym usługom, przesyłki lotnicze międzynarodowe lub krajowe są szybko i skutecznie docierają do ponad 220 krajów na całym świecie! Wyobrażasz to sobie? Twoje dokumenty będą na drugim krańcu świata, w ciągu jednego bądź dwóch dni! Koszt transportu oraz czas dostawy uzależniony jest od kraju nadania i doręczenia przesyłki.

Dwa rodzaje przesyłek i listów lotniczych

Mamy do dyspozycji dwa rodzaje przesyłek lotniczych - jest przesyłka lotnicza i przesyłka lotnicza ekonomiczna. Przesyłka lotnicza a także list lotniczy to pomysł idealny dla wysyłki ważnych dokumentów i paczek, które muszą być dostarczone w określonym terminie. Wybór taki gwarantuje szybkie dostarczenie towaru lub dokumentów do celu. Transport zabiera około jednego lub dwóch dni roboczych. Listy lotnicze ekonomiczne to rozwiązanie idealne dla wysyłki ważnych dokumentów, które muszą być dostarczone w określonym terminie. Natomiast maksymalny czas dostarczenia wynosi cztery dni.

Listy lotnicze - opcje dodatkowe

W ramach usług dodatkowych można skorzystać także z dodatkowych opcji wysyłki. Gdy czas nagli, a zasoby ludzkie są „zawalone pracą”, listy lotnicze zabieramy więc od zleceniodawcy i dostarczamy na lotnisko. W ramach usług dodatkowych znajduje się też oklejenie czy etykietowanie listu lub paczki. Można także zlecić odprawę celną bądź dowóz do odbiorcy. Wszystkie dodatkowe usługi są płatne, ale zapewniają oszczędność czasu i energii pracowników.

Kilka ciekawostek

A na koniec kilka ciekawostek. Czy wiecie, że średnio w tym samym czasie w przestworzach unosi się 10 tysięcy samolotów? A słyszeliście o tym, że najkrótsza droga lotnicza jest ze szkockiej wyspy Westray - na szkocką wyspę Papa Westray. W trakcie jednego pokonuje się trasę o długości… 1,7 mili (ok. 2,7 km). A czas przelotu (oficjalnie) trwa… 2 minuty!

Czekamy na Wasze listy lotnicze i przesyłki lotnicze i oby frunęły jak najczęściej i najbezpieczniej!

 

Certyfikaty

Obsługa transakcji

Newsletter

Wpisz swój email aby otrzymywać informacje na temat aktualnych promocji oraz nowej oferty.