Zaloguj się:

Blog

Sposoby na tanie wysłanie paczki kurierskiej

Courier-ServicesZamawianie usług bezpośrednio u przewoźników może być droższe nawet o 70%. Dzięki Pack4You zamawianie przewozu jest dużo tańsze, a zróżnicowania oferta i możliwość wyboru różnych przewoźników w jednym miejscu nie tylko zmniejsza koszty, ale i ułatwia proces przewozu przesyłek.

 

Należy pamiętać, że wysyłanie wielu małych paczek zwykle okazuje się dużo droższe niż zapakowanie wszystkiego w jedną przesyłkę. Najkorzystniejszym sposobem wysłania jest więc zapakowanie całości w jedną cięższą paczkę, zamiast w wiele mniejszych, lżejszych paczuszek.

 

Dodatkowo, jeśli wybieramy usługi GLS, należy pamiętać, że można zrobić paczkę, której obwód plus najdłuższy bok nie przekroczy 3 m. Jest to pewne ograniczenie, ale mimo wszystko można tym sposobem znacznie oszczędzić na nadaniu przesyłki, zwłaszcza zagranicznej.

 

Jeśli zamówienie wymaga wysłania więcej ilości paczek w jedno miejsce doręczenia, przyda się korzystna usługa Mulitipack dostępna w naszej ofercie, dzięki której wyślemy je taniej. Przy wysyłce eksportowej jest 6 PLN taniej na każdej następnej paczce, a przy imporcie nawet do 47,32 PLN taniej od kolejnej paczki. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, które przydaje się dla osób wysyłających na raz duże ilości przesyłek. Warto czasami skalkulować zapakowanie paczek na paletę i przeliczyć koszy przewoźników Raben i Pekaes, gdyż wysyłka tym sposobem przy dużej ilości przesyłek, może okazać się naprawdę bardzo opłacalna.

 

Niezależnie od tego, jaki sposób oszczędzania wybierzemy, musimy pamiętać o odpowiednim zapakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki.

Certyfikaty

Obsługa transakcji

Newsletter

Wpisz swój email aby otrzymywać informacje na temat aktualnych promocji oraz nowej oferty.