Zaloguj się:

Blog

UPS składa podziękowania za zaufanie klientów.

W imieniu całego zespołu UPS chciałbym podziękować za zaufanie do naszej firmy.

COVID-19 (koronawirus 2019-nCoV) został ogłoszony przez Światową Organizację Zdrowia jako globalny stan zagrożenia zdrowia. Ponieważ sytuacja zmienia się z dnia na dzień, ważne jest, abyśmy wszyscy byli dobrze poinformowani i mogli zminimalizować wpływ tej sytuacji na nasze życie osobiste i zawodowe. Dlatego chciałbym osobiście przekazać Państwu wiadomości o sytuacji z COVID-19 i poinformować o krokach, które podejmujemy, aby zminimalizować wpływ na Państwa firmę.

UPS jest globalnym dostawcą specjalistycznych usług transportowych i logistycznych, zatrudniającym ponad 481 000 pracowników, obsługującym codziennie 10,6 miliona klientów w ponad 220 krajach i terytoriach. Posiadamy rozległą globalną sieć, która pozwala na mobilizację planów awaryjnych w przypadku zakłócenia transportu. UPS przewozi 3% globalnego PKB każdego dnia, w tym realizuje pilne dostawy dla branży opieki zdrowotnej - dlatego sprawność i elastyczność naszej sieci i infrastruktury ma ogromne znaczenie.

W Europie w ciągu ostatnich pięciu lat zainwestowaliśmy 2 miliardy USD w celu optymalizacji czasu transportu i zwiększenia elastyczności naszej inteligentnej globalnej sieci logistycznej. UPS ma duże doświadczenie w utrzymywaniu dostaw w sytuacji kryzysowej. Uważnie monitorujemy sytuację i podejmujemy niezbędne kroki, aby zapewnić minimalny wpływ na obsługę i upewnić się, że przesyłki dotrą do miejsca docelowego, gdy tylko pozwolą na to warunki.

Na koniec zapewniamy, że bezpieczeństwo naszych pracowników, klientów i społeczności, które obsługujemy, jest najwyższym priorytetem. UPS wdrożył wszelkie środki, aby zminimalizować ryzyko, na które mogą być narażeni nasi pracownicy i klienci.

W dzisiejszym świecie logistyka ma fundamentalne znaczenie dla naszej działalności i życia. Jesteśmy dumni z tego, że możemy nadal świadczyć wiodące w branży usługi, nawet w tym trudnym okresie.

Aby uzyskać najnowsze aktualizacje dotyczące potencjalnego wpływu sytuacji na nasze usługi oraz w celu uzyskania informacji o statusie swoich przesyłek zapraszam do odwiedzenia witryny ups.com.

Dziękujemy za niezachwiane zaufanie i deklarujemy dalszą chęć współpracy z Państwem.

Z pozdrowieniami,

Daniel Carrera
Prezes UPS East EuropeCertyfikaty

Obsługa transakcji

Newsletter

Wpisz swój email aby otrzymywać informacje na temat aktualnych promocji oraz nowej oferty.